SLOVAKIA
info@lovechradov.sk

O mne

Sprievodca navštívenými hradmi

Vítam Ťa na mojom webe!

Volám sa Lukáš a som LOVEC HRADOV.

Pochádzam z nádherného historického mesta Trenčín. Som otec dvoch detí a mojou veľkou vášňou je navštevovať hrady.

Všetko to začalo pod hradom Matúša Čáka v Trenčíne. Je to hrad, ktorý som navštívil ako prvý a rád sa sem vraciam keďže je aj jeden z mojich najobľúbenejších.

Na tejto web stránke môžeš vidieť moje HRADNÉ CESTOVANIE, ktoré som rozdelil podľa krajín a krajov, aby si to mal čo najprehľadnejšie.

Každý hradný príspevok obsahuje krátky popis čo môžeš v danej lokalite vidieť a hlavne ako sa tam dostať. Ďalej sú to informácie o náročnosti cesty, prípadných otváracích hodinách. Veľkou pomocou Ti určite budú mapy, ktoré sa nachádzajú pri každom jednom príspevku.

Súbežne s projektom LOVEC HRADOV (web/instagram) môžeš navštíviť aj FB skupinu „Hrady zrúcaniny a zaniknuté hrady„, ktorú som založil a teší sa veľkej obľube. Príspevky v skupine ako aj na webe budú pridávané a dopĺňané o aktuality. Organizujem aj spoločné výstupy na hrady a vždy to boli skvelé akcie s kopou skvelých ľudí.

Budem veľmi rád, ak sa ku mne pridáš a tiež, ak mi napíšeš spätnú reakciu, či prípadne námety a pripomienky. Ťeším sa na Teba – pridaj sa ku mne a skupine nadšencov hradov.

Tvoj LOVEC  HRADOV.

Napísali o mne:

Waragod

Článok tu

MY Trenčín

Článok tu

Nový Čas

Článok tu