SLOVAKIA
info@lovechradov.sk

Besedy

Sprievodca navštívenými hradmi

Školské besedy a cestovateľské prezentácie.

Od roku 2023.

Vo svojom voľnom čase robím rôzne besedy a cestovateľské prezentácie, hlavne pre základné školy. Medzitým som už navštívil niekoľko desiatok škôl predovšetkým v trenčianskom kraji. Žiakom rozprávam o hradoch, mojom cestovaní. Snažím sa ich motivovať a celkovo ukázať, ako sa dá tráviť voľný čas.
Na základe spätných reakcií od učiteľov a rodičov môžem potvrdiť, že deťom sa takéto besedy veľmi páčia.
V prípade záujmu o takúto besedu ma môžete kontaktovať cez messenger (Lovec Hradov).

Sponzor mojich cestovateľských prezentácií

AJŤÁCI

Povedali o mne

Dovolím si povedať, že máme za sebou ďalšiu vydarenú akciu. Pozvanie medzi nas prijal asi mnohým známy Lovec Hradov, a môžem povedať, že to naozaj stalo za to. Lovec hradov prešiel už okolo 500 hradov na Slovensku ale i v zahraničí a ako nám sám prezradil, jeho snom je zvýšiť toto číslo na 1000. Bolo to zaujímavé rozprávanie doplnené krásnymi fotografiami hradov nielen u nás na Slovensku ale i v zahraničí ako Rakúsko, Česko, Slovinsko a Taliansko …málokto ma možnosť prejsť množstvo nádherných hradov za 2 hodiny.

Obecná knižnica Kozárovce

Tento školský rok k nám na besedu zavítal Lovec Hradov – mladý muž menom Lukáš spolu so svojou sympatickou manželkou Kamilou.
Porozprával nám o najzaujímavejších hradoch, ktoré navštívil. Deti sa počas jeho rozprávania dozvedeli veľa historiek a faktov o hradoch, ktoré sa nachádzajú nielen u nás, ale aj v zahraničí.
Beseda bola veľmi poučná a zaujímavá nielen pre žiakov ale aj pre nás učiteľov.
Deti si odniesli nielen veľa nových vedomostí a zážitkov, ale aj rôzne darčeky ako odznaky, pexesá, kľúčenky. Škole bola venovaná Veľká stieracia mapa.
Lukáš – Lovec Hradov ďakujeme!!!

ZŠ Kubranská Trenčín

Dnešná diskusia stredoškolákov s Lovcom hradom bola skutočne výnimočná, pretože vzbudiť úprimný záujem a udržať pozornosť mladších stredoškolákov je niekedy nadľudský výkon.
Lukášovi sa to ale podarilo a žiaci si prezentáciu viditeľne užili.
A nie len oni. Palec hore za inšpiratívne rozprávanie má aj od vychovávateľov.

Roman Hromník – vychovávateľ na internáte Strednej odbornej školy dopravnej v Trenčíne.

V mesiaci február navštívil našu základnú školu v obci Drietoma Lovec Hradov a týmto by sme mu chceli ešte raz poďakovať za perfektnú besedu, vďaka ktorej sme sa dozvedeli veľa nových informácií nielen o našich slovenských hradoch ale aj o tých zahraničných. Beseda bola obohatená o množstvo krásnych a pútavých fotografií, ktoré mnohých žiakov inšpirovali k návšteve hradov alebo k umeleckej tvorbe. A na záver čakalo na žiakov malé prekvapenie v podobe pexesa a nádherná stieracia mapa, ktorej sa všetci tešíme. Ďakujeme.

R. Sovová ZŠ Drietoma

Dobrý deň,
v mene nášho ŠKD by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za skvelú besedu.
Beseda s Lovcom Hradov bola veľmi autentická, nakoľko všetky fotografie z prezentácie boli autorove vlastné s príbehmi. Trvala príjemnú hodinku a pol. Deti sa aktívne zapájali, forma prezentácie sa im páčila a boli veľmi spokojné.
Odporučila by som túto besedu deťom od tretieho ročníka vyššie a pre potreby menších detí ju prípadne skrátiť.
Za všetkých Vám ďakujeme a prajeme Vám ešte veľa krásnych zážitkov na ďalších hradoch, ktoré navštívite.

Bc. Zuzana Škvrndová, vedúca vychovávateľka, ŠKD Sedmička, Trenčín
Sledujte ma na Instagrame